Komu je určen?

Právě jsme se rozešli a já nevím co dál.
- Většinou nám všechny důsledky rozchodu hned nedojdou. Když ale máte kolem sebe lidi, kteří rozumí situaci, ve které jste se ocitli, už to vám pomůže. Přijďte a zažijete to.

Jsem uprostřed právní bitvy - počkám.
- Právní bitvy bývají vyčerpávající. Mnoho lidí zjistilo, že kurz jim v tomto náročném období pomáhá a dodává sílu ke správným rozhodnutím.

Rozvedl jsem se před více než 10 lety.
- Emoce, které nás ovlivňují, nemají stanoven žádný časový limit. Pokud jste právě ukončili další vztah, nebo se stále ještě cítíte ovlivněni rozpadem vztahu, pak vám kurz pomůže. 

Vlastně jsem nikdy nebyl ženatý.
- Ano, tento kurz je opravdu určen komukoliv, koho ovlivnil rozpad jakéhokoliv vážného vztahu.

Nedokážu o své situaci mluvit bez emocí.
- Nedělejte si s tím starosti, to je běžná reakce. Kurz nabízí bezpečné, neohrožující prostředí. Nikdo vás neodsoudí za to, že projevíte emoce. Chápeme, jak je to těžké, když tím člověk prochází. Až bude možnost diskutovat ve skupince, nebudeme vás nutit, abyste něco říkali, pokud sami nechcete.

 

rel

Nechodím do církve.
- Kurz je tu pro kohokoliv. Dala ho sice dohromady parta věřících lidí, jde ale především o to dát vám do ruky praktické nástroje a nabídnout podporu, abyste snáze prošli nastalou situací. Nemějte obavy, na kurzu nikoho nekritizujeme, neodsuzujeme ani k ničemu nepřesvědčujeme.