Podpořte nás

Podpořte nás

Kurz Začít znovu pochází z anglikánské farnosti Holy Trinity Brompton v centru Londýna. Kurz byl do České republiky uveden díky České kanceláři kurzů Alfa, která je součástí Křesťanské misijní společnosti. KMS je nezisková organizace, která svou činnost vyvíjí díky darům a příspěvkům svých členů a příznivců.

POMOZTE NÁM POMÁHAT

Číslo účtu :     2500 104 331 / 2010  (FIO banka)

Variabilní symbol pro podporu kurzu Začít Znovu:  682 700

Jakým způsobem můžete přispět?

Převodem, složenkou nebo vkladem hotovosti na účet.

Dejte nám o sobě vědět

Rádi vám budeme pravidelně poskytovat aktuální informace o službě, kterou jste se rozhodli podporovat. Abychom Vám je mohli předat, potřebujeme Vaše kontaktní údaje. Naše služba není možná bez finančních darů.

Platby z mBank

Pošlete-li nám svůj dar z mBanky, na výpisu se nám nezobrazí Vaše jméno a Váš dar nedokážeme identifikovat. Dopište prosím své jméno do „zprávy pro příjemce“.

Platba složenkou

Pošlete-li nám dar přes Českou poštu, informujte nás o tom prosím současně s provedením platby a sdělte nám své kontaktní údaje.

Česká pošta nám žel neposkytuje tu část složenky, kterou jste jí předali. Zpráva pro příjemce (ze složenky) se na našem účtu často kvůli automatickému zpracování zobrazí zkresleně. Není-li nám dárce známý např. tím, že je naším pravidelným dárcem, takže jsme mu přidělili variabilní nebo specifický symbol, nemáme žádnou možnost zjistit údaje odesílatele (tím je pro nás Česká pošta) ani účel platby. Předtištěné složenky Vám zašleme na vyžádání.

Vklad hotovosti na náš účet

Svůj dar můžete vložit v hotovosti na náš účet v kterékoliv pobočce Fio banky. Seznam všech poboček banky.

U darů vložených na náš účet se nám nezobrazí Vaše jméno. Chcete-li, abychom byli schopni Vás dar identifikovat, kontaktujte nás prosím.

Děkujeme Vám!