Vedoucí

Uvažujete o pořádání kurzu Začít znovu?

  • Chcete pomoci lidem překonat rozpad jejich vztahu?
  • Hledáte kvalitní materiály, které jsou praktické a dají se snadno použít?
  • Máte zkušenost s rozchodem nebo rozvodem, pomáhali jste někomu vyrovnat se s rozpadem vztahu?
  • Baví vás role hostitele?
  • Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděli "ano", můžete kurz uspořádat!

Nemusíte být poradce na vztahy, ani odborník na terapii nebo na rozvodové právo. Stačí mít touhu pomáhat lidem vyrovnat se s rozpadem vztahu; mít zkušenosti z práce s jednotlivci nebo páry, kteří se rozcházejí nebo rozvádějí, a mít rád roli hostitele. V dalších sekcích zjistíte, jak začít a co všechno budete potřebovat.

Písemné materiály pro vedoucí i pro účastníky, které jsme přeložili z anglického originálu, poskytují jednoduchý rámec pro kurz. Ten tak lze uspořádat prakticky kdekoliv. Materiály je možné získat v češtině na tomto webu po registraci kurzu nebo v angličtině na Amazonu.

 

Náš 14. kurz právě končí (celkem 180 účastníků). Všichni našli pomoc a jejich životy se změnily k lepšímu. Díky kurzu se stalo mnoho dobrých věcí, je těžké říct, kde začít. Malými věcmi jako je setkání u kávy, novými přátelstvími a chutí jet na společnou dovolenou. Nebo zklamanou ženou, která se nyní setkává jednou za měsíc se svým bývalým manželem u snídaně. Popisuje, jak poprvé odpustila v okamžiku, kdy se odvážila říct svůj příběh na skupince. Dnes jsme v místní komunitě známí jako "církev, co pomáhá rozvedeným"   (vedoucí kurzu o svých zkušenostech s kurzem)