Novinky

Kurz v Praze na třetí pokus

Koronavirus zabrzdil naše kurzy na delší dobu, než jsme čekali. Teď v létě se ale konečně zdá, že se pražský kurz uskuteční! Děkujeme za trpělivost všem přihlášeným.

Novinkou bude pořádání kurzu v soukromých prostorách rodinného domu na jižním okraji Prahy. Poplatek za kurz se tak udrží i přes zdražování, prostory jsou útulné, pro účastníky ze vzdálenějších míst nabízíme odvoz od metra nebo jiného vhodného bodu.

Perníková 24 – sportovní a společenská akce s lidmi z kurzů Začít znovu

Parta dávných i nedávných absolventů kurzů Začít znovu z Pardubic zve všechny, kdo si chtějí zasportovat nebo se jen setkat s lidmi, kteří úspěšně překonali rozpad svého partnerského vztahu. Záminkou je charitativní sportovní akce Perníková 24 (prohlédněte si leták) ve dnech 5. a 6. června 2021. Zájemci, přihlašte se Marcele Vilíkové na mailu marcelavilikova@gmail.com.

Kurzy v době koronaviru

Aktualizace 19. 5. 2020. Kurz v Novém Městě na Moravě má náhradní termín s prvním setkáním 29. 5. Kurz v Pardubicích jsme nakonec uskutečnili přes Skype, takže se mohli zúčastnit i vzdálenější zájemci.

Pražský kurz jsme stihli ještě dokončit, ale plánované kurzy v Pardubicích a Novém Městě na Moravě jsou zasaženy opatřeními české vlády. V Pardubicích se zahájení posunulo o dva týdny a uvažujeme o organizaci setkání přes Skype. V Novém Městě se zahájení posunulo zatím o týden.

Další aktivity pro rozvedené

Aktuálně nevíme o žádných plánovaných jednorázových aktivitách, ale Společenství naděje v Brně pořádá pravidelná páteční setkání.

Dřívější aktivity:

18.00–20.30, CRSP Brno, Biskupská 7, zasedací místnost
Heřmanov u Křižanova, pořádá CRSP Brno
23. 10. 2019: Rozvod a děti
19.30–21.30, sál Pastoračního střediska, pozvaní hosté P. Aleš Opatrný a Mgr. Hana Imlaufová
18.00–20.30, CRSP Brno, Biskupská 7, zasedací místnost

Nová místa na mapě kurzů: Jablonec a Hradec Králové

Zájem o pořádání kurzu projevil sbor v Jablonci nad Nisou. Na severu Čech zatím nic nebylo, proto nás těší, že se kurz dostane konečně i sem. Sobotní setkání mohou být zajímavá i pro lidi z Mladé Boleslavi, Turnova, České Lípy…

A pokud nejste z Libereckého kraje ani blízkého okolí, možná vás bude zajímat, že se běh kurzu chystá ve stejné době i v Hradci Králové.

Komunita v Táboře zve na přednášku

Aktivní společenství opuštěných a rozvedených v Táboře pořádá 27. listopadu 2018 přednášku P. Michala Pulce s názvem Aktivní život i po rozvodu? Rozvodem život nekončí. Po přednášce bude následovat neformální diskuse. Program začíná v 18.30 v Poutním domě Emauzy, Tábor-Klokoty.

Prohlédněte si pozvánku na přednášku.

Od listopadu kurz i v Brně

Předchozí běh kurzu se setkal s velkým úspěchem a Společenství naděje zve na další běh kurzu od 9. 11., opět v Centru pro rodinu a sociální péči. Rozklikněte si leták:

.